2008-2010 : 17.FORDULÓ: Fóti SE - Gödi SE 3:1 (1:1)

Fantasztikus teljesítményt nyújtva, egy nagyon fontos rangadón gyűjtöttük be a 3 pontot, egy jól játszó Göd ellen. Részletekért, kattints tovább.

Fóti SE - Gödi SE 3:1 (1:1)

Kapuralövések:                 7 - 2

Kapu felé tartó lövések:    7 - 6

Szöglet:                             3 - 1

Fóti SE: Berényi E. 0 – Nagy F. 6, Mercs M. 7, Czill B. 8 – Csifári M. 6 (Ernyes I. 6, a 60.percben), Pazar K. 6 – Báló Zs. 7, Szatmári L. 7 (Orosz G. 0, a 77.percben), Barna G. 7 (Erhardt Z. 0, a 85.percben) – Puskás T. 6 (Hegedűs Cs. 0, a 70.percben, Tóth Zs. 7 (Nagy Gy. 0, a 87.percben)

Gólszerzők: Czill B. 14', Tóth Zs. 53', Barna G. 73'

Sárga lap: -

Csapatunk ma az egy hellyel előttünk álló Gödöt fogadta. Rossz szokásunkhoz híven, egy középkezdés után eladott labdából máris gólt kaptunk, így elég hamar hátrányba kerültünk. 0:1

Viszont ezek után felébredt a csapat, és elkezdett futballozni, aminek eredményeképpen szabadrúgáshoz jutottunk a gödi kaputól 25 méterre, Czill első próbálkozása még lepattant a sorfalról, de az ismétlést már nem tudta a kapus hárítani. 1:1

Nagy gól volt, de azért védhető volt a labda. Így telt el az első negyedóra, ezek után fóti helyzetek tarkították a mérkőzést, de újabb gól nem született, így 1-1-gyel fordult a két csapat. A második félidő 8. percében pedig góllá érett csapatunk harcossága. Szatmári kapott egy labdát a 16-oson belül, elesett, de a földön fekve továbbtett labdáját Tóth passzolta higgadtan a kapuba. 2:1

Ezzel már mi is vezettünk. Sorra vezettük a támadásokat, de nem akart összejönni az újabb hazai gól, egészen a 73. percig, amikor is Báló kapott egy keresztlabdát, ballal levette, majd jobb lábbal kapura rúgta, a kapufa tövére pattant a labda, a második hullámba érkező Czill elé, aki beadta és Barna 10 méterről csúsztatott a bal sarokba!! 3:1

Csapatunk felszabadult, szép további támadásokat csak a gól nem koronázta meg, de elég is a szóból, hatalmas küzdelemben, hátrányból fordítva nyertünk, és begyűjtöttük az oly fontos 3 pontot. Jövő héten házi rangadó, ahol csak a győzelem elfogadható!!!

Hajrá Fót!!

MESTERMÉRLEG

Virágh István: "Ismét a mérkőzés elején kerültünk hátrányba. KONCENTRÁLNI KELL!  De szerencsére ellenfelünk nem tudott a vezető gól után sem fölénk kerekedni, és az egyenlítés után is nekünk voltak helyzeteink. A szünetben megbeszélteket megint betartva sikerült a vezetést megszerezni, és utána is koncentráltan, sokat futva játszottunk. Fontos a jövőnk szempontjából, hogy ezen a mecscen is azt éreztem, hogy mind fizikailag, mind gyorsaságban jó uton járunk. Remélem továbbra is így fog dolgozni minden játékos. CSAPATKÉNT DOLGOZTUNK!"