2008-2010
2008-2010 : 19.FORDULÓ: Fóti SE - Gödöllői EAC 1:2 (0:1)

19.FORDULÓ: Fóti SE - Gödöllői EAC 1:2 (0:1)

sergioramos  2009.04.21. 11:12

Felnőttcsapatunk, a bajnokság szempontjából - szerencsétlen vereséget szenvedett egy nyerhető meccsen, ahol kaptunk egy peches és egy szabálytalan gólt, és ezt, a második félidőben már a nagy hajrá ellenére sem tudtuk ledolgozni, csak a szépítésre futotta. Részletekért kattints tovább.

Fóti SE - GEAC 1:2 (0:1)

Kapuralövés              5:4

Kapu felé tartó lövés: 12:2

Szöglet:                    6:5

Fejes                        4:0

Fóti SE: Berényi 5 - Nagy 7, Mercs 6, Czill 7 - Kapitány G. 6 (Pazar 0, a 78.percben), Csifári 7 - Báló 7 Barna 6 (Ernyes 6, a 60.percben), Szatmári 5 (Puskás 0, a 78.percben)(Orosz 0, a 89.percben) - Tóth 7, Hegedűs 6-2=4

Góllövők: Czill (P) 80'

Sárga lap: Hegedűs 53' Csifári 55' Tóth 60' Ernyes 75'

Piros lap: Hegedűs 80'

Ezen a vasárnap délutánon egy nagyon fontos meccshez érkezett csapatunk, ugyanis az első helyen álló GEAC csapatával kellett megmérkőznünk. Nagyon jó futballidő volt, szóval erre nem lehetett panasz. És a fóti fiúk élvezték is a napfürdőt, ugyanis a mérkőzést két óriási fóti helyzet vezette fel, előbb Hegedűs került helyzetbe, ahol ajtó, ablak s egyéb nyílászárók is nyitva voltak, de a vendégek védője beérte, és a legrosszabb pillanatban billentette ki egyensúlyából, így csúnyán kapu mellé lőtt.

Ezután kisvártatva Báló helyzete borzolta a vendég kedélyeket…majd a helyzet elpuskázása a hazaiakét. Ezek után még egy kisebb helyzet volt a hazai csapat előtt, egy fóti szöglet után a hosszú oldalon Báló kotorta kapu felé a labdát, amit Kapitány blokkolt „remek” érzékkel, de a bírói munkát már itt jelezte, hogy szögletrúgás következett a mi javunkra. Majd, ahogy lenni szokott, a kimaradt helyzetek megbosszulták magukat, és a semmiből jött a GEAC vezető gólja. Egy beívelést követően röviden szabadított fel a védelem, és egy nagyon jól eltalált 25 méteres kapáslövés vágódott a fóti kapu jobb sarkába, Berényi tehetetlen volt.

Ezek után a félidőig semmi emlékezetes nem történt, majd a második félidőben már nem tudtunk annyira nyomás alatt tartani a vendégeket, pedig a labda leginkább az ő térfelükön pattogott. Aztán a játékvezető elég szépen belenyúlt a meccsbe, miután egy- valószínűleg – lesen álló vendégjátékos a fóti kapuig gyalogolhatott a labdával.

Ekkor vezetőedzőnket már elküldték a kispadtól, pedig indulatai egyáltalán nem volt meglepőek. A változást Puskás beállítása hozta meg, ugyanis beállása után két fejesből is rögtön gólt szerezhetett volna,de ezekkel nem tudott élni. Ám jött Tóth Zsolt, és ahogy ő szokta, kiharcolt egy 11-est,amit Czill B. értékesített.

És innentől elkezdődött a fóti roham, a maradék kb. 10 percben nyomtunk, hajtottunk becsülettel, de nem akart megszületni az egyenlítő gól, főleg mután Hegedűs kiállításával emberhátrányba kerültünk.

A játékvezető ténykedésével nem tisztem foglalkozni, de fogalmazzunk úgy, hogy nem álltak a helyzet magaslatán, viszont a fóti játékosok ismét megmutatták, hogy ha nem is a Barcelona csapata, de küzdeni tudásból ismét jelesre vizsgáztak. Gratulálunk a játékhoz, az eredményen pedig még lehet sokat javítani. Például jövő héten Erdőkertesen…
Hajrá Fót.

MESTERMÉRLEG

Virágh István: ELNÉZÉST, HOGY ELKÜLDTEK A KISPADRÓL! Ma sajnos az idei legjobb játékunkkal kaptunk ki. Be kell látnunk, ahhoz, hogy előbbre tudjunk lépni, még több munka kell! Tavaszi két vereségünk alkalmával, azért nem értünk el jobb eredményt, mert ellenfelünknél szerepel pár olyan rutinos játékos, akik ki tudják használni egyetlen helyzetüket. A jövő a mienk lehet, de el kell gondolkodnunk, és a csapatunkhoz kéne édesgetni valahogy ilyen játékosokat. Igazán Most dől el, hogy mennyi AKARAT és ALÁZAT van a csapatunkban, mert ha most nem teszünk meg mindent összeeshetünk! Sajnálom, hogy a dobogó veszni látszik, de mindent elkövetünk, hogy a lehető legtöbbet hozzuk ki magunkból!