2008-2010 : 24.FORDULÓ: Sződi LK - Fóti SE 1:1 (0:1)

24.FORDULÓ: Sződi LK - Fóti SE 1:1 (0:1)

sergioramos  2009.05.26. 23:02

Elfújta.

Csapatunk, az ellenfél helyzeteinek sokasága ellenére vezetést szerzett az első félidőben, egy gyönyörő támadás után. Ám ezt, a botrányosan rossz második félidőben már nem sikerült megtartani. Nagyon buta gólt kaptunk, emellett a bírón is számonkérhetünk egy tizenegyest, illetve rengeteg más dolgot is. De a mai teljesítményünket figyelembe véve ez az eredmény a realitás. Részletek kedden.

Sződi LK - Fóti SE 1:1 (0:1)

Kapuralövés                5:7

Kapu felé tartó lövés:    7:7

Szöglet:                      3:4

Fóti SE: Berényi 7 - Nagy F. 6, Csifári M. 7, Erhardt Z. 6 (Lassú S. 0, a 85.percben) - Szatmári L. 6, Kapitány G. 6, - Báló Zs 7, Tóth Zs. 6, Ernyes I. 7 - Barna G. 6 (Orosz G. a 76.percben)  Puskás T. 6 (Hlavacska A. 6, a 63.percben)

Góllövők:  Báló 25'

Sárga lap: Orosz 76' Szatmári 77'

Piros lap: -

Az e heti meccsnek úgy indultunk neki, hogy a múlt heti, Püspökhatvan elleni győzelem csakis úgy ér valamit, ha a Sződ elleni idegenbeli bajnokin is zsebre tesszük a 3 pontot.

A meccs nem indult rosszul, bár a mezőnyjáték dominált, majd a félidő közepe fele Barna kapott egy passzt a bal oldalon, és egy csel után egy mesteri keresztpasszal, a középen loholó Bálót ugratta ki, aki a védők szorításában átvette a labdát, majd a szöget zárni próbáló kapus mellett a hosszú sarokba lőtte azt. 1-0, és azt hittük, hogy ez a meccs is meglesz.

Ám ezek után némi mezőnyjátékot követően  a mi kapunk előtt alakultak ki nagyon meleg helyzetek, és többször is csak védőink lélekjelenléte, vagy Berényi bravúrja mentett meg minket a góltól. Ám a szünet előtt a játékvezető még belenyúlt a meccsbe, ugyanis egy egyértelműen látványos kezezés után – ami a 16oson belül történt – a játékvezető sípja néma maradt, és mint kiderült ez igencsak befolyásolta a mérkőzést végkimenetelét.

Így mentünk a szünetre, ahol edzőnk felhívta a figyelmet a pontrúgásaikban rejlő veszélyekre, és sajnos falra festette az ördögöt, mert némi mezőnyjáték után a félidő vége felé közeledve egy szögletrúgás szállt át a hosszú sarokra, a labdát egy hazai játékos visszafejelte a hosszú sarokba, az ott álló Erhardt már nem tudta kifejelni a labdát. 1:1

Egyenlített a hazai csapat, és ekkor kezdtünk ébredezni, hiszen többször is csak a rossz döntések mentették meg a hazai csapatot a veszélyesebb helyzetek kialakulásától. A vége sajnos 1-1 lett, ami a látottak alapján sajnos reális, hiszen nem tudtunk ziccereket kialakítani, és a játékvezető sem pártatlanul fújt!

Csapatunk jövő héten Galgamácsára látogat, ahol kötelező győzelem vár a csapatra, ám mint tudjuk, mindig ezek a legnehezebbek, de hiszem h be tudjuk húzni a kötelező három pontot.
Hajrá Fót!!

MESTERMÉRLEG

Virágh István:  "Annak tükrében, hogy a két csapat ki-ki meccset játszott egymással, az eredmény hűen tükrözi a látottakat. Foghatjuk, az első félidő végén, meg nem adott tizenegyesre. De azért mert olyan szituációból kaptuk az egyenlítő gólt, amit előtte már megbeszéltünk, hiányérzetem van! A hátralévő két meccsen ugyanígy kell koncentrálni, mert megmaradt a sanszunk a 4.helyre."