2008-2010
2008-2010 : 4.Forduló: Szada SE - Fóti SE II. 3:0 (0:0)

4.Forduló: Szada SE - Fóti SE II. 3:0 (0:0)

kanda  2009.09.21. 12:42

Egy nagyon lejtős Szadai pályán véreztünk el a hazaiak ellen. Sokáig eseménytelenül telt a mérkőzés, de a végét megpörgette a Szada, és nagy védelmi hibákat követően háromszor is betaláltak. A bíró jelentősen belenyúlt a végeredmény alakulásába, irgumburgum. Részletek tovább.

Szada SE - Fóti SE  3:0 (0:0)

Fóti SE: Hamarosan..

Góllövők: -

Sárga lap: -

Piros lap: -

Remek idő fogadta a csapatokat, és a múlt heti 4:2 után magabiztosan nézhettünk a jövőbe. De sajnos nem sokáig, hiszen már az első percek után érezni lehetett, hogy nagyon lejt a pálya, és az első félidő középpontjában a bíró állt, aki nevetségesebbnél nevetségesebb ítéleteivel szinte egymaga megverte a csapatunkat. A Szada ennek megfelelően rendesen faragta is a játékosainkat, de nemhogy a lap villant, a legtöbb esetben a síp is néma maradt.

Hozzá kell tennem, hogy az első félidőben mi is igen szürkén játszottunk: A támadójátékunk nagyon gyenge volt, és a védelem is sokszor hibázott mindkét szélen, viszont (nálam a meccs magasan legjobbja) Hibó Balázs kiváló munkát végzett középen, aki többször nagyokat mentett utolsó emberként, így a félidő 0:0-al zárult, említésre méltó helyzet nélkül. Szerencsére. Ugyanis bár a bíró hazafújt, de a korrektség kedvéért mindenképpen le kell írni, hogy a hazaiak azért jobbak voltak, többet támadtak, és birtokolták a labdát, szóval a döntetlen inkább ránk nézve volt hízelgő.

Ám a második félidőben a védelmünk nagyon szétesett és ezt a hazaiak többször is kihasználták. Először egy nyilvánvaló Szadai kezezést nem vett észre a spori, a mi védelmünk megállt, a csatár nem, és közelről mindenféle nehézség nélkül a kapuba bombázott. (1:0)

A kapott gól megbénította a csapatunkat, ugyanis világos volt mindenki számára, hogy ez nem a Tóalmási meccs, ahol csak kicsit össze kell szedni magunkat és simán fordítani tudunk. Bár Barna, Czill, és Orosz beállításával nagyot lendült az előrefele játék, igazán nagy helyzetet csak egy alkalommal tudunk kidolgozni, de ekkor Barna kapásból és tizenkét méterről fölé bombázott.

Ellenfelünk viszont lendületes kontrákat vezetett, amiből kétszer is betaláltak. Kivédekezni szinte esélyünk nem volt, mindkétszer üres kapuig játszották a helyzetet. (2:0)(3:0)

A hátralévő időben már nem történt sok minden, a bíró azért igyekezett a középpontban maradni és sorozatban hagyott figyelmen kívül Szadai letalpalásokat meg rátartásokat, ezúton is gratulálunk neki.

A meccs 3:0-s végeredménnyel véget ért, talán jobb is. Jövő héten a Gödöllő II. csapatával csapunk össze, reméljük hogy több sikerrel, és visszatérünk a minket megillető helyre. Az elsőre.